Karherop napisał(a):

A może być inaczej gdy jedynymi obrońcami którzy mogą zagrać na stoperach jest 17 i 15- latek?
Mamy szpital polowy który rozłożyłby każdy zespół. Popatrz sobie kolego co 2 lata temu kontuzje zrobili z BVB które nagle z zespołu walczącego o mistrzostwo musieli bronić się przed spadkiem.
|
Masz rację. Po prostu cholernie żal mi tego sezonu. Borykając się z olbrzymimi problemami graliśmy najładniejszą piłkę w Polsce a teraz boimy się Sosnowca. Eh pojebane jakieś to