Szneka napisał(a):

|
przykre jest to że graliśmy naprawdę genialne mecze w tym sezonie, byliśmy liderem tabeli a gramy ze spadkowiczem i to my trzęsiemy portkami
|
A może być inaczej gdy jedynymi obrońcami którzy mogą zagrać na stoperach jest 17 i 15- latek?
Mamy szpital polowy który rozłożyłby każdy zespół. Popatrz sobie kolego co 2 lata temu kontuzje zrobili z BVB które nagle z zespołu walczącego o mistrzostwo musieli bronić się przed spadkiem.