Danielek1906 napisał(a):

|
Idiotyzm rudego do kwadratu, gdzie to zwiększy poziom ligi? Więcej legnic, płocków i sosnowców. Zmniejszenie ligi do 14 pomogło by
|
Nie wiem jak zmienia się kadry, ale w przyszłym sezonie i Raków i ŁKS nie będą tylko odcinać kuponów.
Nikt nie broni "wielkim " klubom z dużych polskich miast grać pięknej piłki. Sezon pod kątem utrzymania będzie szalenie trudny, jeśli prześpimy letnie okno transferowe.