Wyświetl pojedynczy post
Danielek1906
Member
 
Od: 07.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20442
Stary 24.04.2019, 09:31
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Jak nis nas nie wezmie a spadaja w przyszlym sezonie 3 zespoly to moze byc ciezko. Czesci zawodnika koncza sie kontrakty.
Oby jednak ktos WIsle kupil
Idiotyzm rudego do kwadratu, gdzie to zwiększy poziom ligi? Więcej legnic, płocków i sosnowców. Zmniejszenie ligi do 14 pomogło by
Odpowiedz cytując