bódyń napisał(a):

Jak nis nas nie wezmie a spadaja w przyszlym sezonie 3 zespoly to moze byc ciezko. Czesci zawodnika koncza sie kontrakty.
Oby jednak ktos WIsle kupil
|
Idiotyzm rudego do kwadratu, gdzie to zwiększy poziom ligi? Więcej legnic, płocków i sosnowców. Zmniejszenie ligi do 14 pomogło by