Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20441
Stary 24.04.2019, 08:39
Jak nis nas nie wezmie a spadaja w przyszlym sezonie 3 zespoly to moze byc ciezko. Czesci zawodnika koncza sie kontrakty.
Oby jednak ktos WIsle kupil
Odpowiedz cytując