|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas
Offline
|
|
Karherop napisał(a): 
Po dzisiejszej lekturze wywiadu z Wisłockim co raz więcej wskazuje, że klub w tej formie właścicielskiej dociągnie do końca roku, choć obawiać się można o wpływy na jesień.
|
Można link ?
|
|