Karherop napisał(a):

Zostało 3,5 tygodnia = 6 kolejek. Także tych najbliższych spotkań zostało już jak na lekarstwo
Sadlok już trzeci raz z rzędu z powodu kontuzji pauzuje w (całej) rundzie finałowej i można niestety powiedzieć, że to uraz mocno przeciążeniowy który pewnie nie jest wart ryzyka.
|
Wychodzi niestety brak wartościowego zmiennika. Zachowując kadrę z wiosny na jesień 2019/2020 trzeba zostawić Szota. 4ch stoperów jak pisał któryś z kolegów to minimum.