matizaq napisał(a):

Sadlok odpauzował już kartki.Jakieś info czy wyleczył już uraz? Parę Szot -Sadlok widziałbym jak najbardziej.
Szczerze mówiąc to widzę plus tej kartki Burligi. Staje się pewne że to nie był jednorazowy występ Szota a zagra w kolejnych meczach. Wyobrażam Sobie że mogłaby grać para Butliga- Sadlok a w tych okolicznościach to bez sensu. Szot i Grabowski powinni zostać a widziałbym też kogoś z młodych w pomocy od początku ( Kumah , Plewka ?).
|
Gdzieś się Stolar wypowiadał, że ma nadzieję, że Maciek Sadlok jeszcze zagra w tym sezonie. Więc raczej uraz nadal aktualny i nie liczyłbym na niego w najbliższych meczach.