Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 23.04.2019, 13:07
matizaq napisał(a):Wyświetl post
Sadlok odpauzował już kartki.Jakieś info czy wyleczył już uraz? Parę Szot -Sadlok widziałbym jak najbardziej.

Szczerze mówiąc to widzę plus tej kartki Burligi. Staje się pewne że to nie był jednorazowy występ Szota a zagra w kolejnych meczach. Wyobrażam Sobie że mogłaby grać para Butliga- Sadlok a w tych okolicznościach to bez sensu. Szot i Grabowski powinni zostać a widziałbym też kogoś z młodych w pomocy od początku ( Kumah , Plewka ?).
Gdzieś się Stolar wypowiadał, że ma nadzieję, że Maciek Sadlok jeszcze zagra w tym sezonie. Więc raczej uraz nadal aktualny i nie liczyłbym na niego w najbliższych meczach.
Odpowiedz cytując