Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 23.04.2019, 13:06
Ogólne wrażenie co do Szota z tego meczu było takie, że on budowę ciała to ma na defensywnego pomocnika, ale na pewno nie na stopera. Takie ciekawe porównanie, chociaż wiadomo, że to inna skala - ale Kompany jak grał z nami w Anderlechcie, to też miał 17 lat. A wyglądał jednak "poważniej"

Przy czym pierwsza myśl jaką miałem to była taka, że chłop jest za niski. Jeżeli dane z internetu są zgodne z prawdą, to ma 183 cm, czyli 2cm więcej od Pazdana. Pasuje mu do pary dać kogoś wysokiego, do tego dołoży 5 kg i może coś z niego będzie. Bo że on już nie urośnie to przecież dla każdego jasne. Może pierwsze wrażenie było jednak mylne i za kilka lat okaże się, że to jednak pozycja dla niego.
Odpowiedz cytując