fqqs napisał(a):

|
Przecież jasno spiker powiedział i było napisane na ekranach, że 18 tys. sprzedanych biletów (wliczając karnety...). Nikt nie twierdził, że 18 tys. ludzi na stadionie.. Niestety na żadnym meczu u siebie w tym sezonie już nie zarobimy...
|
Trzeba patrzeć przez pryzmat okoliczności, święta itd
Już w kolejnym meczu ze Śląskiem będzie dużo lepiej.
Może nie dobijemy do wyniku z początku roku, ale 20k sprzedanych wejściówek i ok 16-17 tys na stadionie powinno być.
Co i tak będzie wynikiem rewelacyjnym.
@Książę Palownik
W tym wieku jeszcze może urosnąć kilka cm.