Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 23.04.2019, 11:48
fqqs napisał(a):Wyświetl post
Przecież jasno spiker powiedział i było napisane na ekranach, że 18 tys. sprzedanych biletów (wliczając karnety...). Nikt nie twierdził, że 18 tys. ludzi na stadionie.. Niestety na żadnym meczu u siebie w tym sezonie już nie zarobimy...
Trzeba patrzeć przez pryzmat okoliczności, święta itd
Już w kolejnym meczu ze Śląskiem będzie dużo lepiej.
Może nie dobijemy do wyniku z początku roku, ale 20k sprzedanych wejściówek i ok 16-17 tys na stadionie powinno być.

Co i tak będzie wynikiem rewelacyjnym.

@Książę Palownik
W tym wieku jeszcze może urosnąć kilka cm.
Odpowiedz cytując