Temat
:
[XXXI kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, poniedziałek 22 IV, godzina 15:30
Wyświetl pojedynczy post
fqqs
Member
Od: 12.2011
Offline
#
77
23.04.2019, 11:43
Przecież jasno spiker powiedział i było napisane na ekranach, że 18 tys. sprzedanych biletów (wliczając karnety...). Nikt nie twierdził, że 18 tys. ludzi na stadionie.. Niestety na żadnym meczu u siebie w tym sezonie już nie zarobimy...
fqqs
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fqqs
Znajdź inne posty napisane przez fqqs