|
Ja jakoś nie widzę aby Szot mógł na teraz sprawdzić się na stoperze.
Zanotował co prawda poprawny występ, co jak na debiut jest wynikiem bardzo dobrym. Kilka nieudanych zagrań to efekt braku doświadczenia, ogrania na tym poziomie.
Problemem są moim zdaniem jednak warunki fizyczne - on przy tym Zawadzie wyglądał jak dziecinka. Masa jeszcze przyjdzie (chłopak ma dopiero 17 lat) ale wzrostu też trochę brakowało.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|