matizaq napisał(a):

Sadlok odpauzował już kartki.Jakieś info czy wyleczył już uraz? Parę Szot -Sadlok widziałbym jak najbardziej.
Szczerze mówiąc to widzę plus tej kartki Burligi. Staje się pewne że to nie był jednorazowy występ Szota a zagra w kolejnych meczach. Wyobrażam Sobie że mogłaby grać para Butliga- Sadlok a w tych okolicznościach to bez sensu. Szot i Grabowski powinni zostać a widziałbym też kogoś z młodych w pomocy od początku ( Kumah , Plewka ?).
|
Pytanie o zdrowie Klemenza i Sadloka nadal aktualne, super gdyby się któryś z nich wykurował.