Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 23.04.2019, 11:21
Sadlok odpauzował już kartki.Jakieś info czy wyleczył już uraz? Parę Szot -Sadlok widziałbym jak najbardziej.

Szczerze mówiąc to widzę plus tej kartki Burligi. Staje się pewne że to nie był jednorazowy występ Szota a zagra w kolejnych meczach. Wyobrażam Sobie że mogłaby grać para Butliga- Sadlok a w tych okolicznościach to bez sensu. Szot i Grabowski powinni zostać a widziałbym też kogoś z młodych w pomocy od początku ( Kumah , Plewka ?).
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując