Armin napisał(a):

|
Grupa spadkowa może i mniej atrakcyjna ale pamiętajcie ze za każde miejsce jest odpowiednia kasa od tv - więc warto walczyć o to 9 miejsce.
|
Ciężko odmówić zespołowi że nie chce wywalczyć tego miejsca. Problemem są możliwości kadrowe i to że wiele zespołów walczy o życie.
Konia z rzędem temu, kto wytypuje parę stoperów na mecz z Sosnowcem.
Szot - Brożek?
Za chwilę moja wizja stoperów złożonych z juniorów przestanie być wizją, a zacznie być... rzeczywistością.