Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
filipowski
Member
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków
Offline
#
20435
23.04.2019, 10:32
Można jakoś wywnioskować ile obecnie mamy długu do spłacenia ? Oczywiście licząc tegoroczne wpływy i wydatki.
filipowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filipowski
Znajdź inne posty napisane przez filipowski