Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 23.04.2019, 10:08
na stadionie było 8200 ludzi. To pokazywanie frekwencji na podstawie sprzedanych biletów jest bez sensu.

Co do meczu to bardzo ładne akcje bramkowe i wydaje mi się, że po dwubramkowym prowadzeniu powstało rozluźnienie a Płock walczył dalej. Trudno.

W drugiej połowie obserwowałem Szota i muszę powiedzieć, ze fajnie się pokazał. Kontorlował co się wokół niego dzieje, starał się podejmować optymalne decyzje. Jeszcze troche musi popracować ale coś.z niego będzie
Odpowiedz cytując