|
na stadionie było 8200 ludzi. To pokazywanie frekwencji na podstawie sprzedanych biletów jest bez sensu.
Co do meczu to bardzo ładne akcje bramkowe i wydaje mi się, że po dwubramkowym prowadzeniu powstało rozluźnienie a Płock walczył dalej. Trudno.
W drugiej połowie obserwowałem Szota i muszę powiedzieć, ze fajnie się pokazał. Kontorlował co się wokół niego dzieje, starał się podejmować optymalne decyzje. Jeszcze troche musi popracować ale coś.z niego będzie
|