Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 23.04.2019, 09:52
Myślę, że najlepiej sprawę ocenił Szot, mówiąc, że przy 2-0 niepotrzebnie tak zapędzaliśmy się do przodu. Wystarczy sobie sprawdzić gdzie przed akcją na 2-1 byli obaj nasi boczni obrońcy. W takich sytuacjach jeden może pójść tak wysoko, ale nie obaj. Zachowanie Burego przy kartce to na jego pozycji kryminał. Szkoda tego meczu, była duża szansa na dobry wynik, ale zabrakło wyrachowania i spokoju.
Współwłaściciel, współsponsor
Odpowiedz cytując