|
Myślę, że najlepiej sprawę ocenił Szot, mówiąc, że przy 2-0 niepotrzebnie tak zapędzaliśmy się do przodu. Wystarczy sobie sprawdzić gdzie przed akcją na 2-1 byli obaj nasi boczni obrońcy. W takich sytuacjach jeden może pójść tak wysoko, ale nie obaj. Zachowanie Burego przy kartce to na jego pozycji kryminał. Szkoda tego meczu, była duża szansa na dobry wynik, ale zabrakło wyrachowania i spokoju.
Współwłaściciel, współsponsor
|