Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 23.04.2019, 07:49
Ja tam wielkiej winy Lisa przy golach nie widzę...

Wydziałem natomiast z 3-4 błędy w pierwszej połowie, dwa razy piastkowanie x dośrodkowania z różnego - generalnie udowadnia cały czas, że dobrym bramkarzem nie jest.

A decyzja o czerwonej - dramat.
Ddf
Odpowiedz cytując