Stolar to najwyraźniej czyta forum , chcieliscie młodych- byli
Lis nic nie zawinił a wyjał 2 piłki które powinny być bramkami
Burliga nie powinien dostać kartki
Chyba powinien być karny po ręce Urygi na poczatku meczu
ogolnie , widzialem koncowke meczu City - Totenham , i odnioslem wrażenie że oni tam mają jakiś inny VAR...