Brozinho_23 napisał(a):

|
Jeżeli dalej obowiązuje przepis o tym, że w przypadku równej ilości pkt po 37 kolejkach wyżej jest ta drużyna która była wyżej po 30 kolejkach to nie mamy. Wtedy Sosnowiec musiałby wszystko wygrać to dopiero by nas wyprzedzał, ale Gdynia też musiałaby wszystko (poza meczem z Sosnowcem) wygrać, Wrocław też wszystko (poza meczami z Gdynią i Sosnowcem), a wtedy ktoś z zespołów z miejsc 11-13 nas nie wyprzedzi bo im po prostu braknie punktów na skutek strat z dołem tabeli. Jednak to marne pocieszenie bo 15-te miejsce matematycznie jest realne.
|
Ten "przepis" o miejscu to jest pewne uproszczenie. Zazwyczaj tak jest ale przepis jest inny.
I wydaje mi się, że do naszego utrzymanie wystarczy, że w 32 kolejce wygrają Miedź i Korona.