Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 22.04.2019, 19:18
Nasi już mają wakacje, nie ma walki, nie ma zapierdzielania. Wisła P musiała wygrać bo walczą o utrzymanie. Teraz każdy mecz będzie tak wyglądał. Nie ma już co się spinać. Miejsce 14 czy 9 bez różnicy. WSH nie ma już więc nowy właściciel zapełni dziurę budżetową.
Odpowiedz cytując