Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1417
Stary 22.04.2019, 19:15
Update po dzisiejszych meczach.
Nadal istnieje matematyczna szansa, że spadniemy, ale do utrzymania się bez patrzenia na przeciwników potrzebujemy tylko jednego punktu.
REALNIE patrząc po następnej kolejce powinno być po temacie.

Tu jest jeden ze scenariuszy spadku:
Kod:
                 31    32    33    34    35    36    37     
Wisła     42     0     0     0     0     0     0     0     42
Korona    40     3     0     0     0     3     0     0     46
Miedź     32     1     1     0     3     3     0     3     43
Górnik    31     3     3     0     3     0     0     3     43
Śląsk     31     0     0     3     3     3     3     0     43
Wpłock    30     3     3     3     1     0     3     0     43
Arka      29     0     1     3     1     3     3     3     43
Zagłębie  24     1     3     3     0     0     3     3     37
Jeszcze 3 wnioski:
1. Wydaje mi się, że już nie mamy szansy na 16 miejsce.
2. Zagłębie ma jeszcze szansę się utrzymać (pewne) ale wtedy nie możemy spaść (nie chce mi się dowodzić).
3. Korona już się utrzymała.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 22.04.2019 o godz. 19:47.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując