|
Nie chcę się czepiać Lisa po tym co przeszedł, ale wg mnie druga bramka idzie na jego konto. Niepotrzebnie wyszedł z bramki. Napastnikowi uciekała piłka i kąt robił się coraz ostrzejszy, miałby problem z oddaniem precyzyjnego strzału. A tak uderzył lekko w sam środek i wpadło.
|