Levis88 napisał(a):

|
Dziś Lis miał kolejne 90 minut na bronienie bramki i wpuścił 3 gole.
|
miał minimalną szansę tylko przy golu na 2-2. przy pozostałych szans nie miał.
Zawalił mecz Burliga i tyle. Czerwona kartka z dupy ale od jednego z najbardziej doświadczonych zawodników mamy prawo wymagać najwięcej. błąd przy przyjęciu i się zaczęło. śmiem twierdzić, że gdyby nie to to mecz do przodu byłby. Płock ruszyłby a my mielibyśmy okazje do kontr.