|
Nie zasłużyliśmy na 3pkt. Bardzo słabe spotkanie w każdej naszej formacji.
Dla mnie żółta wystarczyła dla Burego ale z drugiej strony jak się przyjmuję piłkę bez presji na dwa metry i później ratuje wślizgiem to pretensje trzeba mieć najpierw do siebie.
Lis znowu daje popis swoich umiejętności- do końca sezonu trzeba stawiać że stracimy gola w meczu. Pewnie uzbiera się parę groszy.
|