|
widać było brak reżysera gry. piszę to p czerwonej kartce dla Burligi. Basha został cofnięty i nie było komu rozgrywać piłek.czerwona kartka z dupy ale błąd przy przyjęciu jaki popełnił Burliga woła o pomstę do nieba.Skąd pomysł z Pietrzakiem jako prawym pomocnikiem?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|