|
Mecz do zapomnienia, a może i kolejne sześć też.
Widac, ze z młodymi póki co e-klasy nie zawojujemy, a starzy jak Brożek czy Boguski powinni zawiesić buty na kołku już definitywnie.
Co do sędziego - Orlen na przeciwko z potężnymi pieniędzmi i koniecznością utrzymania się.
Chyba nikt nie wierzył, że tu będzie var albo gwizdanie pod nas.
|