Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5186
Stary 22.04.2019, 07:21
Now napisał(a):Wyświetl post
Ale wy .......icie na te WSH tak jakby całe WSH było zamieszane w to co się działo za czasów ostatniego zarządu. Te osoby które wychodzą w tym roku za głowę "człowieka" który ciachał kibiców Wisły, też były zamieszane w to co się stało? Mało osób z WSH odpuściło po zerwaniu zgód? Teraz kiedy misiek się roz.......ił te osoby mogą wrócić i zrobić porządek na Wiśle i przywrócić Wiśle kibicowską sławę i strach innych ekip który był w latach '96 - '11, skończyć ze śmiesznymi oświadczeniami, układami przez narkotyki które powinny zostać zerwane mimo że szanuje i Ruch i Widzew ale lepiej zrobić teraz zmiany i zakończyć podziały a kto wie co przyszłość przyniesie i przy awansie Widzewa kiedyś do ekstraklasy przy neutralnej atmosferze może kontakty wrócą a może i nie.
Piszesz, że 1996-2011 było normalnie. A zaczęło się psuć od 2012 roku, a kiedy Misiek wyszedł?
Tak z ciekawości.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując