Now napisał(a):

|
Ale wy .......icie na te WSH tak jakby całe WSH było zamieszane w to co się działo za czasów ostatniego zarządu. Te osoby które wychodzą w tym roku za głowę "człowieka" który ciachał kibiców Wisły, też były zamieszane w to co się stało? Mało osób z WSH odpuściło po zerwaniu zgód? Teraz kiedy misiek się roz.......ił te osoby mogą wrócić i zrobić porządek na Wiśle i przywrócić Wiśle kibicowską sławę i strach innych ekip który był w latach '96 - '11, skończyć ze śmiesznymi oświadczeniami, układami przez narkotyki które powinny zostać zerwane mimo że szanuje i Ruch i Widzew ale lepiej zrobić teraz zmiany i zakończyć podziały a kto wie co przyszłość przyniesie i przy awansie Widzewa kiedyś do ekstraklasy przy neutralnej atmosferze może kontakty wrócą a może i nie.
|
Piszesz, że 1996-2011 było normalnie. A zaczęło się psuć od 2012 roku, a kiedy Misiek wyszedł?
Tak z ciekawości.