Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14063
Stary 21.04.2019, 22:42
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
W Wisle zawiódł, niestety.
Kiedy zawiódł ? W pierwszej kadencji nie dostał czasu, w drugiej nie dostał materiału ludzkiego. Inni jak Smuda dostali czas, albo jak Ramirez dostali piłkarzy do grania...

Pamiętam jak go wywalono po derbach po czym gracze doznali 5 porażek z rzędu z Broniszewskim, a na wiosnę kolejne wtopy z Pawłowskim. Później Wdowczyk dostał Wolskiego, Ondraszka, Brleka i można było układać grę do woli. Gdyby wtedy wytrzymać ciśnienie to nie mielibyśmy 4 trenerów w 3 miesiące, ani prawdopodobnie grupy spadkowej.
Odpowiedz cytując