Blaszczu16 napisał(a):

|
W Wisle zawiódł, niestety.
|
Kiedy zawiódł ? W pierwszej kadencji nie dostał czasu, w drugiej nie dostał materiału ludzkiego. Inni jak Smuda dostali czas, albo jak Ramirez dostali piłkarzy do grania...
Pamiętam jak go wywalono po derbach po czym gracze doznali 5 porażek z rzędu z Broniszewskim, a na wiosnę kolejne wtopy z Pawłowskim. Później Wdowczyk dostał Wolskiego, Ondraszka, Brleka i można było układać grę do woli. Gdyby wtedy wytrzymać ciśnienie to nie mielibyśmy 4 trenerów w 3 miesiące, ani prawdopodobnie grupy spadkowej.