Dobra wiadomość na Święta

Przygotowujemy się do drugiej edycji Białej Gwiazdy, druga edycja - tym razem Pils ponieważ Vox Populi Vox Dei, więc przychylamy się do licznych próśb właśnie o ten styl piwa.
Nowa edycja Białej Gwiazdy będzie już nieco bardziej komercyjna, bowiem rozpoczęliśmy współpracę z zaprzyjaźnioną krakowską hurtownią Marbe, dzięki której butelki trafią do większej ilości miejsc w Krakowie i okolicach.
W związku ze współpracą z hurtownią ten projekt będzie bardziej komercyjny ale i bardziej profesjonalny i z większym zasięgiem. Złotówka od każdej sprzedanej butelki będzie przeznaczona na Socios Wisła
Nie możemy jeszcze określić ceny hurtowej ani ilości tego piwa, ale hurtownia będzie pracować na 15% marży co jest kwotą symboliczną.
Chcemy po prostu aby Wisła miała swoje piwo i podłożyć podwaliny na większe inicjatywy.
I teraz prośba do kibiców Wisły

Może macie swoje zaprzyjaźnione sklepy osiedlowe, które byłyby zainteresowane kartonem lub dwoma Białej Gwiazdy? Zarówno w Krakowie jak i w Olkuszu, Bochni, Chrzanowie , Wadowicach, Myślenicach, Skawinie, Nowym Targu, Limanowej, Mszanie Dolnej, Kalwarii, Wieliczce, Golkowicach, Trzebini, Miechowie, Wolbromiu itp.
Sami wiecie o co chodzi. Proszę o ewentualną wiadomość na pw.
Pozwoli nam to określić zapotrzebowanie a co za tym idzie nakład i cenę
Na zdrowie i Wesołych Świąt!