azor napisał(a):

Rozumiem, że obrońcy flag już teraz nic nie mają do powiedzenia? bo aż dziw że tu tak cicho
|
A co mają flagi do tego co się ostatnio dzieje? Taka kolej rzeczy w tej grze. Nie martw się, na Twoje nieszczęście jedni idą siedzieć, ale zaraz inni wychodzą.