Jaroo1 napisał(a):

|
Bo dziś wam przeszkadza wszystko z WSH ale nie kojarzę, żeby przez te wszystkie lata jak żydy byli zabijani na ulicach itp ktoś płakał, że nie życzy sobie WSH i ich flag na stadionie.
|
Nie wiem o którym patologicznym elemencie mówisz ale twierdzenie, że My, jako społeczność wiślacka popieramy mordowanie ludzi jest lekko przesadzona.

Twoja wypowiedz przypomina mi mnie samego sprzed jakichś 15 lat, jak mi tłukli do głowy, że Sharksi bronią honoru miasta i dzięki nim możemy spokojnie chodzić po ulicach
Nie wiem czy kieruje Tobą nostalgia czy jakiś interes, ale nie
