AntyMod napisał(a):

|
mozna napisac tez kontre : teraz jest czas na popis zwolennikow PRZECIWNIKOW flag i tp , teraz czas na grupe spadkowa - i nastepny sezon - derby i Legia nam nie grozi - no to teraz mozna popatrzyc na Nową Armie Bialej Gwiazdy - sugerowanie sie ikloscia to kpina tak samo jak za bednarza gdy na stadionie bylo moze z 1 tys ludzi - a pisano ze jest 6-8 tys - to byla kpina - ale papier wszystko przyjmie- jestem neutralny w tym wszystkim , ale naprawde czekam na ta Nową Jakość Wislacka
|
To co napisałeś jest tak głupie, że aż chętnie odpowiem, a w zasadzie zapytam:
Według tego to rozumowania - lepiej żeby stadion był zapelniony osobami, które wspierają przestępcę, który nie zajumał dwóch snickersow z jubilat, tylk kierował naprawdę grubymi tematami?
Nowa Jakość Wiślacka, jak to ładnie nazwales, uwierz mi ze się pojawi - jak się okazało ostatnio, można przyciągnąć ludzi czymś innym niż patologią i "zasadami"