Wyświetl pojedynczy post
Piotr777
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.04.2019, 00:24
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
mozna napisac tez kontre : teraz jest czas na popis zwolennikow PRZECIWNIKOW flag i tp , teraz czas na grupe spadkowa - i nastepny sezon - derby i Legia nam nie grozi - no to teraz mozna popatrzyc na Nową Armie Bialej Gwiazdy - sugerowanie sie ikloscia to kpina tak samo jak za bednarza gdy na stadionie bylo moze z 1 tys ludzi - a pisano ze jest 6-8 tys - to byla kpina - ale papier wszystko przyjmie- jestem neutralny w tym wszystkim , ale naprawde czekam na ta Nową Jakość Wislacka
Już po 5 sekundach czytania Twojego wpisu, żałuję, że usunąłem Cię z listy ignorowanych. Wracasz tam w trybie natychmiastowym. Uff, od razu lepiej.
Odpowiedz cytując