Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5168
Stary 18.04.2019, 23:34
azor napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że obrońcy flag już teraz nic nie mają do powiedzenia? bo aż dziw że tu tak cicho
mozna napisac tez kontre : teraz jest czas na popis zwolennikow PRZECIWNIKOW flag i tp , teraz czas na grupe spadkowa - i nastepny sezon - derby i Legia nam nie grozi - no to teraz mozna popatrzyc na Nową Armie Bialej Gwiazdy - sugerowanie sie ikloscia to kpina tak samo jak za bednarza gdy na stadionie bylo moze z 1 tys ludzi - a pisano ze jest 6-8 tys - to byla kpina - ale papier wszystko przyjmie- jestem neutralny w tym wszystkim , ale naprawde czekam na ta Nową Jakość Wislacka
Odpowiedz cytując