Myślę że warto to zapisać, moderatorzy spicie czy zagonili Was do roboty przed świętami ?
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
- .urwa / debil - niepotrzebne skreslic , tertium non datur , potrafi sie ogladac w lustrze ? i wogle ma czelnosc teraz recenzowac obecny zarzad Wisły ?
|