Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14058
Stary 18.04.2019, 21:13
Myślę że warto to zapisać, moderatorzy spicie czy zagonili Was do roboty przed świętami ?

Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
- .urwa / debil - niepotrzebne skreslic , tertium non datur , potrafi sie ogladac w lustrze ? i wogle ma czelnosc teraz recenzowac obecny zarzad Wisły ?
Odpowiedz cytując