SlawekS napisał(a):

|
Nie przypominam sobie żeby Baszczu kiedykolwiek się wypowiadał o Wiśle nieobiektywnie. A w wannę dał się wkręcić tak jak wielu innych
|
oglądali tamtą L+E ?
Baszczu raczej należał do wkręcających
no jeśli aż tak sie napalił żeby takie kocopoły w TV opowiadać no to chyba jednak .ebil