Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14054
Stary 18.04.2019, 19:17
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Nie przypominam sobie żeby Baszczu kiedykolwiek się wypowiadał o Wiśle nieobiektywnie. A w wannę dał się wkręcić tak jak wielu innych
oglądali tamtą L+E ?

Baszczu raczej należał do wkręcających

no jeśli aż tak sie napalił żeby takie kocopoły w TV opowiadać no to chyba jednak .ebil
Odpowiedz cytując