Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

widziałem ostatnio Baszczyńskiego w jakimś studio jak robi, za eksperta od Wisły, i wypowiadał się czy już OK
i zastanawiam sie czy ta :
- .urwa / debil - niepotrzebne skreslic , tertium non datur , potrafi sie ogladac w lustrze ? i wogle ma czelnosc teraz recenzowac obecny zarzad Wisły ?
|
Uwierzył w
deal w który uwierzyły tysiące kibiców jak i zapewne wielu ludzi z samego klubu. Aż żal mi czytać Twoje wypociny i obelgi kierowane w stronę ludzi, którzy na Wiśle zostawili wiele zdrowia. Żadną ....ą ani tym bardziej debilem Marcin nie jest.