Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14053
Stary 18.04.2019, 17:58
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
widziałem ostatnio Baszczyńskiego w jakimś studio jak robi, za eksperta od Wisły, i wypowiadał się czy już OK

i zastanawiam sie czy ta :

- .urwa / debil - niepotrzebne skreslic , tertium non datur , potrafi sie ogladac w lustrze ? i wogle ma czelnosc teraz recenzowac obecny zarzad Wisły ?
Uwierzył w deal w który uwierzyły tysiące kibiców jak i zapewne wielu ludzi z samego klubu. Aż żal mi czytać Twoje wypociny i obelgi kierowane w stronę ludzi, którzy na Wiśle zostawili wiele zdrowia. Żadną ....ą ani tym bardziej debilem Marcin nie jest.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując