Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 18.04.2019, 13:44
Szneka napisał(a):Wyświetl post
oczywiście. kogo widziałbyś więc koło Burligi na środku? Zakładam, że Klemenz nie gra.
Poza tym na lewą obronę w razie czego jest Grabowski na prawą,jeśli przesuniesz Palcicia do środka, nie mamy nikogo.
Dawida Szota 17 latka z CLJ. I z tego co dzisiaj podawał Knura najprawdopodobniej tak się stanie. Trzymam kciuki za udany debiut.

Palcic Burliga Szot Pietrzak to najbardziej prawdopodobna obrona na poniedziałek
Odpowiedz cytując