Szneka napisał(a):

oczywiście. kogo widziałbyś więc koło Burligi na środku? Zakładam, że Klemenz nie gra.
Poza tym na lewą obronę w razie czego jest Grabowski na prawą,jeśli przesuniesz Palcicia do środka, nie mamy nikogo.
|
Dawida Szota 17 latka z CLJ. I z tego co dzisiaj podawał Knura najprawdopodobniej tak się stanie. Trzymam kciuki za udany debiut.
Palcic Burliga Szot Pietrzak to najbardziej prawdopodobna obrona na poniedziałek