Karherop napisał(a):

|
Wielokrotnie graliśmy na dwóch prawonożnych stoperów
|
oczywiście. kogo widziałbyś więc koło Burligi na środku? Zakładam, że Klemenz nie gra.
Poza tym na lewą obronę w razie czego jest Grabowski na prawą,jeśli przesuniesz Palcicia do środka, nie mamy nikogo.