Szneka napisał(a):

|
Burliga gra czy pauza? Jeśli gra to wyszedłbym tak Lis Palcić Burliga Pietrzak Grabowski Wojtkowski Basha Savicevic Peszko Kolar Drzazga na ławce Weinzettel Szot Morys Plewka Boguski Balicki lub Kumah Słomka lub Śliwa
|
A Pietrzak to co? Stoper?
Co do Wasyla to w tym tempie rehabilitacji to on za 2 tygodnie będzie gotowy na ligę