SlawekS napisał(a):

|
Trochę to dziwne, że wg buka nie jesteśmy faworytem w tym meczu. No chyba, że mają mocne info na temat naszego prawdopodobnego składu.
|
Chyba nie trzeba mieć wyjątkowo "mocnego info" skoro mamy tak zdziesiątkowaną kadrę. Nasza linia obrony jest w rozsypce a Wisła Płock walczy o życie. To będzie trudny mecz, mam nadzieję, że nie okaże się kaleczącą oczu kopaniną.