Podaje się z karnetami - tak się robi praktycznie wszędzie. Przeciez jak stadion ma przykładowo 20 000 miejsc i sprzedanych 19 000 karnetów to tylko 1000 biletów trafia do sprzedaży i nie ma uproś.
Z tego wynika, że w takiej sytuacji, gdy klub sprzeda praktycznie wszystkie miejsca w karnetach i 1000 osób kupi bilety to źle stoi frekwencja, bo nie ma kompletu?
No nie, oczywiście, że podaje się, że komplet jest.
Dlatego Wisła, wg wszelkich standardów ma jednak sporą szansę utrzymać frekwencję z sezonu.