Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
robieniem w Lidze + extra dobrego gruntu pod "deal" z wanną
|
to fakt- za ten numer powinien sie juz zamknac na zawsze na jakikolwiek temat Wisly, sam pamietam jak mnie az ciary po plecach przeszly gdy to uslyszalem na zywo