Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5164
Stary 17.04.2019, 18:29
Mamy zdjasie 17,6 tys ,Legia ma tysiac mniej

Ale tez absoutnie nie ma szans zeby to podtrzymac,Cholernie szkoda pod tym kątem patrzac braku awansu .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.04.2019 o godz. 18:41.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując