Wehrmacht napisał(a):

|
Ja byłem taką osobą i nadal uważam, ze gramy w poniedziałek z Petrochemio-Orleno-Petro Płockiem. Wisła jest tylko jedna. W sumie to jest powód dla którego życze im spadku. Juz mnie wpienia to, ze słucham jakiejś audycji albo czytam jakiś komentarz gdzieś i "Wisła to, Wisła tamto" po czym jakieś teksty o Furmanie albo braku kibiców na meczach. Po czym patrze - aha, gadają o Płocku i bez cienia zażenowania nawet nie dodają po Wiśle ze Płock, no rece opadaja.
|
nie jedna a ... 28 klubów nazywa się Wisła.
Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że to wiki więc dałbym plus minus 5 klubów.
A to, że dziennikarzyny to szuje to już temat na inną dyskusję.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipr...%C5%82karskich
Jałowa dyskusja.
Oby udało się wygrać i już na 100% zapewnić sobie utrzymanie a dodatkowo dać.szansę 2 juniorom.