Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 17.04.2019, 15:08
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Ja byłem taką osobą i nadal uważam, ze gramy w poniedziałek z Petrochemio-Orleno-Petro Płockiem. Wisła jest tylko jedna. W sumie to jest powód dla którego życze im spadku. Juz mnie wpienia to, ze słucham jakiejś audycji albo czytam jakiś komentarz gdzieś i "Wisła to, Wisła tamto" po czym jakieś teksty o Furmanie albo braku kibiców na meczach. Po czym patrze - aha, gadają o Płocku i bez cienia zażenowania nawet nie dodają po Wiśle ze Płock, no rece opadaja.
nie jedna a ... 28 klubów nazywa się Wisła.
Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że to wiki więc dałbym plus minus 5 klubów.

A to, że dziennikarzyny to szuje to już temat na inną dyskusję.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipr...%C5%82karskich


Jałowa dyskusja.
Oby udało się wygrać i już na 100% zapewnić sobie utrzymanie a dodatkowo dać.szansę 2 juniorom.
Odpowiedz cytując