Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.04.2019, 14:51
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post

Grubo było, ale myślę że najlepsze jeszcze przed nami. Czy Sharks upadnie? Nie sądzę, nadal wielu jest na wolności a przecież za chwilę wyjdą ci od Człowieka. Niemniej Misiu zachował się niezwykle przyzwoicie wobec swoich kolegów.
Istnieje jedna złota zasada, dopóki nie ma papieru, to nie rzuca się oskarżeń o 60tke.
Odpowiedz cytując