Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.04.2019, 14:19
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Z Wiki:
"Płocki klub pod nazwą Wisła występował dopiero od 1955 roku. Wcześniej znany był jako Elektryczność Płock (1947-1950), Ogniwo Płock (1950-55) i Sparta Płock (1955)."

Takze nazwa Wisła nie jest do konca nazwą historyczną
wiem , na wiki wszedłem już PO założeniu tematu , jednak z perspektywy 2019 , to rok 1955 to juz praktycznie od zawsze, tym bardziej że założono go raptem 8 lat wcześniej


jak się tak zastanowić , to jakiś kretyn pisał ten opis, użycie słowa DOPIERO , w kontekście roku 1955 , gdy mamy 2019 , a klub istniał od 1947 , czyli 1955 to praktycznie początki istnienia klubu , to po prostu debilizm

przecież to prawie tak jakby napisać o nas że Biała Gwiazda została naszym symbolem DOPIERO w 1907 roku...
Odpowiedz cytując