Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.04.2019, 13:17
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma znaczenia ilu pojawi się na stadionie, liczą się sprzedane wejściówki. Dlatego zawsze trzeba cisnąć kibiców na karnety.


Z Płockiem mamy już 15k z karnetów + liczę na jakieś 2k z biletów, czyli 17k. Dobry wynik jak na przeciwnika i tę ligę.
Oczywiście, że ma znaczenie. Jak klub poda, że na meczu jest 25tys ludzi a jeden rzut oka wystarczy, żeby stwierdzić, że jest 15 to się ośmieszy.
Odpowiedz cytując