silver03 napisał(a):

Nie ma znaczenia ilu pojawi się na stadionie, liczą się sprzedane wejściówki. Dlatego zawsze trzeba cisnąć kibiców na karnety.
Z Płockiem mamy już 15k z karnetów + liczę na jakieś 2k z biletów, czyli 17k. Dobry wynik jak na przeciwnika i tę ligę.
|
Oczywiście, że ma znaczenie. Jak klub poda, że na meczu jest 25tys ludzi a jeden rzut oka wystarczy, żeby stwierdzić, że jest 15 to się ośmieszy.